FOTO / Dikur modele e famshme, sot mbledh ushqim në plehra

Emri i saj është i njohur. Bëhet fjalë për ish-gruan e yllit të “Baywatch”, Jeremy Jackson.

Jeta e saj duket se ka marrë një kthesë 180 gradëshe, dhe sot jeton rrugëve.

Loni Willison, dikur një yll, sot shihet duke mbledhur mbeturina dhe e shkatërruar plotësisht.

Ish-modelja 37-vjeçare e fitnesit, e cila ka qenë e pastrehë që prej vitit 2016, ka shfaqur probleme serioze më shëndetin mendor.

Ajo u fotografua së fundmi teksa shtynte një karrocë me sendet e saj të vjetra.

Willison i tha “The Sun” se ajo po ja del mirë dhe se nuk kishte pasur asnjë kontakt me Jeremy Jackson në vitet e fundit.

“Nuk kam marrë asnjë telefonatë. Kam gjetur ushqim dhe një vend për të fjetur. Kam ushqim në kosha dhe afër dyqaneve”, rrëfeu ajo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button