Aksi Korçë-Pogradec/ Shoferi përplas këmbësoren dhe largohet

Një aksident është regjistruar sot në aksin nacional Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Gështenjas.Sipas informacioneve paraprake mësohet se një mjet ka përplasur një këmbësore grua e cila është çuar në spitalin e Pogradecit.

Policia po punon për kapjen e autorit pasi është larguar menjëherë nga vendngjarja, pasi ka përplasur këmbësoren. BW

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button