Aksident në aksin Korcë-Pogradec, makina del nga rruga. Çfarë thotë policia

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë të diel në aksin rrugor nacional Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Velitërnë.

Një automjet ka dalë nga rruga.

Fatmirësisht, si pasojë e aksidentit nuk ka viktima, por vetëm pasoja materiale.

Policia po punon për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button