Aksident në Korçë,përplasi të moshuarin dhe u largua

Një aksident ka ndodhur në pasditen e djeshme në qytetin juglindor të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se një mjet ka përplasur një këmbësor të moshuar në rrugë

Policia njofton se i moshuari J.Zh, u transportua në spitalin e Korçës në gjendje të rëndë shëndetësore. Drejtuesi i mjetit nga ana tjetër nuk ndodhet në vendin e ngjarjes pasi është larguar menjëherë pas aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button