Arbana Osmani rikthehet pas 22 vitesh te puna e parë dhe nuk i mban dot lotët

Ditën e sotme, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani është rikthyer në shtëpinë e ‘Top Albania Radio’.Përmes disa videove në Instastory, ajo ka treguar se është përlotur pasi rrugëtimi i saj ka nisur pikërisht aty 22 vite më parë, në vitin 1999 në një audicion të mbajtur më 3 korrik.Moderatorja ka sugjeruar që radio të jetë në guidat e qytetit për çdo turist dhe të ri që vjen në kryeqytet, për ta vizituar dhe parë nga afër historinë shumë vjeçare të saj.‘Top Albania Radio’ ka qenë puna e parë e Arbanës, e cila i hapi rrugën për t’u bërë pjesë e televizionit.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button