Basha zbret me “këmbë në tokë”: Nuk ka faj Edi Rama për shpërthimin e pandemisë

Basha zbret me “këmbë në tokë”: Nuk ka faj Edi Rama për shpërthimin e pandemisë
As opozita dhe as Partia Demokratike nuk i vë vaj qeverisë dhe kryeministrit për shpërthimin e pandemisë.
Kështu u shpreh sot kreu i PD në një bashkëbisedim me gazetarët. Lulzim Basha ka zbutur kështu akuzat, shkruan javanews, teksa më parë e ka akuzuar qeverinë se solli koronavirusin.
“Ne e fajësojmë qeverinë për keqmenaxhimin e situatës. Shqipëria sot është në një situatë qesharake edhe përballë Kosovës. Biznesi është zhytur në krizë totale” – tha Basha.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button