BETEJA NË RRJETET SOCIALE/ Rama REKORD i pari, Meta dhe Berisha e ndjekin nga pas

E enjtja e debatit duket mbremjen e sotme më e “nxehtë” se kurrë.

Kryeministri Rama lajmeroi që gjatë fjales në Kuvend se do të ishte i “pandehur” tek Sokol Balla në “Real Story” perballe gazetarëve.

Nga ana tjetër, ish kryeminsitri Sali Berisha është në emisionin “Opinion” dhe presidenti Ilir Meta në “Syri TV” gjithashtu perballë gazetareve.

Ajo që vihet re eshte se kryeministri Rama ka “vjedhur” sërish audiencën më të madhe dukshem shkëputur nga Berisha e Meta.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button