Lajme

Lajmet Kryesore

Asambleja e PS-së Pogradec/ Gjylameti: Përkthejmë në punë besimin e dhënë nga qytetarët e Pogradecit

Asambleja e PS-së Pogradec/ Gjylameti: Përkthejmë në punë besimin e dhënë nga qytetarët e Pogradecit

Asambleja e PS-së Pogradec/ Gjylameti: Përkthejmë në punë besimin e dhënë nga qytetarët e Pogradecit Deputetja Blerina Gjylameti ka zhvilluar…
Për të gjithë ata që duan të udhëtojnë drejt Greqisë, TIA bën njoftimin e rëndësishëm

Për të gjithë ata që duan të udhëtojnë drejt Greqisë, TIA bën njoftimin e rëndësishëm

Aeroporti “Nënë Tereza” ka bërë një njoftim të rëndësishëm për pasagjerët që udhëtojnë drejt Greqisë.Në njoftim theksohet se për qytetarët…
Moti bën kthesën e madhe, sinoptikanët tregojnë se çfarë na pret në fundjavë

Moti bën kthesën e madhe, sinoptikanët tregojnë se çfarë na pret në fundjavë

Në Shqipëri, Maqedoninë Veriore dhe Mal të Zi nesër pritet të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira…
Nuk i dha një gotë ujë! Burri godet me shishe kokës 52-vjeçaren

Nuk i dha një gotë ujë! Burri godet me shishe kokës 52-vjeçaren

Në një video virale të shpërndarë në rrjet që ka bërë xhiron e mediave duket një burrë që ka goditur…
Rrahu për vdekje gruan se i kërkoi divorcin, gjendet i pajetë në burg

Rrahu për vdekje gruan se i kërkoi divorcin, gjendet i pajetë në burg

Një burrë i cili ishte burgosur për rrahjen e gruas së tij për vdekje para fëmijëve të tyre është gjetur…
Ngjarje e rëndë/ Vdes 25-vjeçari, goditet nga rrufeja, ai doli nga shtëpia dhe.. detajet e forta

Ngjarje e rëndë/ Vdes 25-vjeçari, goditet nga rrufeja, ai doli nga shtëpia dhe.. detajet e forta

Një 25 vjeçar ka vdekur pasi është goditur nga rrufeja në Pallçishti i Poshtëm në Tetovë. Mediat vendase bëjnë me…
E rëndë në Elbasan! Shpërthen bombola e gazit në një byrektore/Pasojat

E rëndë në Elbasan! Shpërthen bombola e gazit në një byrektore/Pasojat

Një bombol gazi ka shpërthyer paraditen e sotme në një byrektore në Elbasan. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka të lënduar…
Shkelën orën policore, blutë aksion në Lungomare, shoqërohet me forcë pronarja e lokalit

Shkelën orën policore, blutë aksion në Lungomare, shoqërohet me forcë pronarja e lokalit

Protesta e disa prej lokaleve në Lungomaren e Vlorës për orën policore është pasuar me një aksion të policisë në të…
Back to top button