Politika

Politika

Ervin Salianji do të jetë drejtuesi politik I PD për zonën e Korçës?

Ervin Salianji do të jetë drejtuesi politik I PD për zonën e Korçës?

Ervin Salianji takime ektorale me mbështetësit demokratë, a do të jetë drejtuesi politik I PD për zonën e Korçës? Partia…
Ambasadorët e BE-së shtyjnë diskutimin për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Ambasadorët e BE-së shtyjnë diskutimin për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Presidenca gjermane po tenton sërish të shënojë progres me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë brenda dhjetorit.   Sot ka pasur…
Qeveria shqiptare firmos një nga projektet më të mëdha të Rindërtimit pas Tërmetit të 26 Nëntorit 2019

Qeveria shqiptare firmos një nga projektet më të mëdha të Rindërtimit pas Tërmetit të 26 Nëntorit 2019

#tinukdojeshkurrëvetëm🤗👐🏿🇦🇱 Edhe Marrëveshja 🇦🇱🇦🇪 për një nga projektet më të mëdha të Rindërtimit pas Tërmetit të 26 Nëntorit 2019 me…
Kryemadhi: Rindërtimi nuk duhet të përdoret nga qeveria si një program propaganda

Kryemadhi: Rindërtimi nuk duhet të përdoret nga qeveria si një program propaganda

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me…
“Rama ka 119 ditë pa shkuar në zyrë”, Fuga i përgjigjet PD-së: Akuzoni për ato që ka bërë Luli

“Rama ka 119 ditë pa shkuar në zyrë”, Fuga i përgjigjet PD-së: Akuzoni për ato që ka bërë Luli

Pretendimit të PD se Kryeministri ka 119 ditë pa shkuar në zyrën e tij i është përgjigjur drejtori i Komunikimit…
Infektohet me Covid një tjetër ministre e Ramës, mesazhi që jep: Zbatoni rregullat dhe mbani maskën

Infektohet me Covid një tjetër ministre e Ramës, mesazhi që jep: Zbatoni rregullat dhe mbani maskën

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë ka rezultuar pozitive me koronavirus. këtë e ka bërë të ditur me anë të një…
Sot në Samitin e Sofjes, Kryeministri Edi Rama ka nenshkruar dy deklarata…

Sot në Samitin e Sofjes, Kryeministri Edi Rama ka nenshkruar dy deklarata…

Sot në Samitin e Sofjes, vazhdimësi e Procesit të Berlinit, sëbashku me gjashtë vende të Ballkanit Perëndimor nënshkruam dy deklarata,…
Lulzim Basha hetoi çështjen e UÇK/ Eksperti i OKB: Basha më shoqëroi mua në Kukës

Lulzim Basha hetoi çështjen e UÇK/ Eksperti i OKB: Basha më shoqëroi mua në Kukës

Eksperti i OKB-së, antropologu ligjor Jose Pablo Baraybar, me origjinë peruane që ka punuar në shumicën e skenave të kri…
Back to top button