Shqip

Orjona:“ndryshimet nuk mund të kuptohen nga njerëz pa vizion!”

Orjona:“ndryshimet nuk mund të kuptohen nga njerëz pa vizion!”

Unë jam Orjona për gjithë ata që s’më njohin,një nga të rejat që luftuam fort për të bërë realitet ëndrrat,…
Voto programin e Partisë Socialiste, Voto për zhvillimin e mëtejshëm të Pogradecit

Voto programin e Partisë Socialiste, Voto për zhvillimin e mëtejshëm të Pogradecit

#PS12 🌹#8BlediÇomo Voto programin e Partisë Socialiste, Voto për zhvillimin e mëtejshëm të Pogradecit dhe gjithë Shqipërisë. #SkaKohëPërPushim #ShqipëriaeArdhmjaJonë
Korça do të ecë përpara vetëm me z.Niko Peleshi.

Korça do të ecë përpara vetëm me z.Niko Peleshi.

S’ka korçar që kur përmend Partinë Socialiste mos i vijë në mendje Niko Peleshi,Ministri i mbrojtjes në Shqipëri.Niko djali korçar,ai që…
Orjona Çollaku si pjesë e Entercom Digital Agency,shembull i të rinjve të teknologjisë

Orjona Çollaku si pjesë e Entercom Digital Agency,shembull i të rinjve të teknologjisë

Orjona Çollaku një ndër të rejat e inovacionit dhe teknologjisë,pjesë e kompanisë EnterCom Digital Agency si Social Media dhe Webside…
Bledi Çomo:I lumtur që u dhamë fund problemeve jetike.

Bledi Çomo:I lumtur që u dhamë fund problemeve jetike.

Bledi Çomo gjatë takimit në Rodokale tha se ishte mjaft i  lumtur për zgjidhjen e dy problemeve jetike në ketë…
Një deputete si Eni i duhet Korçës.

Një deputete si Eni i duhet Korçës.

Enslemvera Zake ose ndryshe ashtu si e njeh e gjithë Korça Eni, një vajzë plot vizion dhe ide të qarta…
Kush është Bledi Çomo,një person për tu marrë shembull.

Kush është Bledi Çomo,një person për tu marrë shembull.

Nënkryetari i Bashkisë Pogradec Bledi Çomo kandidat për deputet i Partisë Socialiste ,një djalë plot ide,energji për të punuar ka…
Vaksinimi në Pogradec

Vaksinimi në Pogradec

  Ashtu si në të gjithë vendin edhe në Pogradec këtë të hënë nisi vaksinimi masiv i popullatës duke filluar…
Xhaçka në Kolonjë: Me zemër e derë të hapur për çdo familje. Të sigurt për mandatin e tretë

Xhaçka në Kolonjë: Me zemër e derë të hapur për çdo familje. Të sigurt për mandatin e tretë

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhacka, kandidate për deputete ne listën e skuadrës socialiste në qarkun e…
Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com