Sport

Lajme nga Sport

Ndahet nga jeta legjenda e futbollit korçar

Ndahet nga jeta legjenda e futbollit korçar

  U prehsh në paqe kampion, ndahet nga jeta legjenda e futbollit korçar Milutin Kërçiç. Shuhet Milutin Kërçiç, ish futbollist,…
Ekipi U17 I Skënderbeut kualifikohet në raundin e dytë të Kupës së Shqipërisë.

Ekipi U17 I Skënderbeut kualifikohet në raundin e dytë të Kupës së Shqipërisë.

Ekipi U17 I Skënderbeut kualifikohet në raundin e dytë të Kupës së Shqipërisë pas fitores në transfertë ndaj Football Republic…
Skënderbeu me forca të reja, 4 afrimet e para bashkohen me ekipin.

Skënderbeu me forca të reja, 4 afrimet e para bashkohen me ekipin.

Klubi I Futbollit Skënderbeu prezanton 4 afrimet e para në merkaton e janarit. Ashtu siç ishte paralajmëruar se do të…
Kaladibrançe me gola, Skënderbeu përmbys disavantazhin por del vetëm në barazim 2-2 në transfertë me Kastriotin.

Kaladibrançe me gola, Skënderbeu përmbys disavantazhin por del vetëm në barazim 2-2 në transfertë me Kastriotin.

Kaladibrançe me gola, Skënderbeu përmbys disavantazhin por del vetëm në barazim 2-2 në transfertë me KastriotinNe ndeshjen e luajtur sot…
– LAJMI I FUNDIT – Bllokimi i merkatos, Skënderbeu “thyen heshtjen”

– LAJMI I FUNDIT – Bllokimi i merkatos, Skënderbeu “thyen heshtjen”

– LAJMI I FUNDIT – Bllokimi i merkatos, Skënderbeu “thyen heshtjen” NJOFTIM PËR SHTYP: KF Skënderbeu dëshiron të sqarojë opinionin…
Skënderbeu e mbylli me vuajtje fazën…

Skënderbeu e mbylli me vuajtje fazën…

Ahmataj: Bicaj e ka mbyllur sezonin, largimet e afrimet do jenë të kujdesshme. Skënderbeu që e mbylli me vuajtje fazën…
Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda argjentinase Diego Maradona

Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda argjentinase Diego Maradona

Diego Armando Maradona është ndarë nga jeta ditën e sotme. Një ditë e trishtë për të gjithë botën e sportit…
Fitorja me Kosovën, Reja i kënaqur: Një rezultat negativ do na dëmtonte

Fitorja me Kosovën, Reja i kënaqur: Një rezultat negativ do na dëmtonte

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja është shprehur i kënaqur për lojën dhe fitoren e Shqipërisë sot në miqësoren vëllazërore ndaj…
U infektua me COVID, Georgina nxjerr foton e Ronaldos në shtrat: Je…(FOTOT)

U infektua me COVID, Georgina nxjerr foton e Ronaldos në shtrat: Je…(FOTOT)

U infektua me COVID, Georgina nxjerr foton e Ronaldos në shtrat: Je…(FOTOT) Federata e Futbollit të Portugalisë konfirmoi se Cristiano…
Bayerni në super formë, përmbys Sevillan dhe fiton Superkupën e Europës

Bayerni në super formë, përmbys Sevillan dhe fiton Superkupën e Europës

Bayerni i Mynihut çon në katër numrin e trofeve të fituar këtë vit, teksa pas kampionatit, Kupës së Gjermanisë dhe…
Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com