VIP

Lajme nga Show-Biz

U arrestua për trafikim armësh, gjykata jep vendimin për Fjolla Morinën

U arrestua për trafikim armësh, gjykata jep vendimin për Fjolla Morinën

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit…
Behgjet Pacolli tregon kur është ndjerë i pasur për herë të parë

Behgjet Pacolli tregon kur është ndjerë i pasur për herë të parë

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se pasuria më e madhe e njeriut në jetë nuk janë paratë. Përmes…
“Çupa nga Vlora” Aurela Gaçe si asnjëherë më parë shfaqet me bashkëshortin në klipin e ri

“Çupa nga Vlora” Aurela Gaçe si asnjëherë më parë shfaqet me bashkëshortin në klipin e ri

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe ka lancuar sot në orën 18:00 këngën e saj më të re…
Kush ka vajza botën ka!Deputeti i famshëm marton vajzën/Ceremonia madhështore

Kush ka vajza botën ka!Deputeti i famshëm marton vajzën/Ceremonia madhështore

Deputeti socialist Xhemal Qefalia ka martuar vajzën ditën e sotme. Ai ka publikuar foto nga ceremonia në profilin e tij…
Muzikë përtej orarit/Çfarë gjobe mori Noizy dhe administratori i lokalit?!

Muzikë përtej orarit/Çfarë gjobe mori Noizy dhe administratori i lokalit?!

Muzika përtej orarit të lejuar u ka kushtuar procedim penal dhe 1 milion lekë gjobë administratorit të një subjekti dhe…
Shfaqi probleme shëndetësore në koncert, Aleksandër Gjoka përfundon në spital

Shfaqi probleme shëndetësore në koncert, Aleksandër Gjoka përfundon në spital

Këngëtari i njohur, Aleksandër Gjoka, teksa mbante një koncert në Berat, ka shfaqur disa probleme shëndetësore. Bëhet e ditur se…
E BUJSHME/ Zbulohet arsyeja pse Dritan Shakohoxha i dha fund komentimit të ndeshjeve

E BUJSHME/ Zbulohet arsyeja pse Dritan Shakohoxha i dha fund komentimit të ndeshjeve

Komentatori dhe gazetari i njohur sportiv, Dritan Shakohoxha, i befasoi të gjithë kur në kulmin e audiencës së ndeshjes gjysëm…
Back to top button