VIP

Lajme nga Show-Biz

Zihen për Fationin Melisa dhe Ana ja çfarë u tha

Zihen për Fationin Melisa dhe Ana ja çfarë u tha

Melisa por edhe Ana e ‘Përputhen’ kanë treguar një afeksion dhe pëlqim drejt Fationit, mirpo, së fundmi për këtë arsye,…
Ana e Për’Puthen na përlot me deklaratën lidhur me Arjonin

Ana e Për’Puthen na përlot me deklaratën lidhur me Arjonin

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Ana Lleshi ka qenë e ftuar ditën e djeshme në “Trotuar”, ku tregoi disa detaje të jetës…
FORUMI NDERKOMBETAR PER TE DREJTAT DHE LIRIT E NJERIUT IGFM-Maqedoni

FORUMI NDERKOMBETAR PER TE DREJTAT DHE LIRIT E NJERIUT IGFM-Maqedoni

  FORUMI NDERKOMBETAR PER TE DREJTAT DHE LIRIT E NJERIUT IGFM-Maqedoni Sot, më 10 dhjetor 2020, në Ditën Ndërkombëtare për…
Aktorët që nuk kanë fituar asnjëherë Oscar

Aktorët që nuk kanë fituar asnjëherë Oscar

Ka disa arsye të vlefshme përse disa aktorë nuk kanë fituar ende një ‘Oscar’. Më poshtë, mund të gjeni disa…
CR7 “makineri” parash, fiton më shumë nga postimet në Instagram se nga Juventusi

CR7 “makineri” parash, fiton më shumë nga postimet në Instagram se nga Juventusi

Kristiano Ronaldo është një makineri parash! Ylli portugez paguhet plot 27.3 milionë sterlina në sezon nga Juventusi, por këto nuk…
Peticion në Izrael për ndalimin e këngëve të Dua Lipës

Peticion në Izrael për ndalimin e këngëve të Dua Lipës

Një peticion në Izrael po bën thirrje që këngët e këngëtares me origjinë shqiptare, Dua Lipa të transmetohen në radion…
Izraelitët nënshkruajnë peticion kundër këngëve të Dua Lipës

Izraelitët nënshkruajnë peticion kundër këngëve të Dua Lipës

Izraelitët po nënshkruajnë një peticion për ndalimin e transmetimit të këngëve të Dua Lipës në radiot “Army” dhe “Galgalatz”. Ky…
Fragment nga romani “Gjenerali i ushtrisë së vdekur”

Fragment nga romani “Gjenerali i ushtrisë së vdekur”

Më thanë se sonte në klub ti pyete veçanërisht për të. Siç duket, ke kohë që e kërkon dhe nuk…
Margarita Xhepa: Si e kam njohur Dritëroin dhe një batutë e tij me Enver Hoxhën

Margarita Xhepa: Si e kam njohur Dritëroin dhe një batutë e tij me Enver Hoxhën

Me qindra herë ajo ka lexuar poezitë e tij. Vargjet i kujtohen të gjitha edhe sot. Disa syresh e përlotin.…
Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com