Del fotoja/ Momenti kur forcat operacionale mbërrijnë për të marrë kryebashkiakun e Lushnjes Fatos Tushe

Ka qarkulluar fotoja në momentin kur kryebashkiaku i Lushnjes Fatos Tushe, është larguar me pranga nga zyra e tij.

Tushe është transportuar me makinën e forcave operacionale, ndërkohë që SPAK ka kërkuar dhe bastisjen e zyrave të tij.

Ndërkohë që tre drejtoritë që janë bastisur janë ajo e Kadastrës, zyra e pasurive publike dhe ajo e bordit të kullimit.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button