Detaje të reja nga masakra në Velipojë/ U përdorën gjashtë armë për vrasjen e katër personave

AKTUALITET

Detaje të reja nga masakra në Velipojë/ U përdorën gjashtë armë për vrasjen e katër personave

Publikuar

Detaje të reja nga masakra në Velipojë/ U përdorën gjashtë armë për vrasjen e katër personave

Të tjera detaje janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Velipojë dhe tronditi gjithë vendin.

Në polici janë shoqëruar deri tani 20 persona nga të dyja familjet, ndërsa mësohet se nga autorët janë përdorur gjashtë armë të ndryshme.

Uniformat blu bëjnë me dije se janë shpallur në kërkim disa persona, të cilët dyshohet se janë të përfshirë në këtë ngjarje, ndërsa ka sekuestruar edhe kamerat e bizneseve./

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button