Digjen rreth 60 shezlongë në Dhërmi gjatë natës, çfarë ndodhi? Detajet

Rreth 60 shezlongë janë djegur në orën 01:00 pas mesnate, në Drimadas së Dhërmiut

Lajmi bëhet i ditur nga Policia e Shtetit, e cila thotë, se grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 28.06.2021, rreth orës 01:00, në Drimadhes, Dhërmi, ka rënë zjarr dhe janë djegur rreth 60 shezlongë në pronësi të shtetasit B. D.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button