Dogji burrin dhe vjehrren per dashnorin, nusja vlonjate merr dënimin e jetës, por ja cfare i ndodh te dashurit


Është marrë sot vendimi për Hysnie Hoxhallarin e cila akuzohet për vrasjen dhe më pas djegien e burrit dhe vjehrrës së saj. Ajo është dënuar me 35 vite burg, ndërkohë që gjykata ka dënuar me burg përjetë të dashurin e saj, Kasem Pirjasin.
Pikerisht kjo lidhje jashtëmartesore dyshohet se ka çuar në krimin e dyfishtë të ndërmarrë nga nusja e shtëpisë 32-vjecare në bashkëpunim me të dashurin e saj 26-vjecar nga Fieri. Ngjarja ndodhi ne vitin 2018 në lagjen “24 Maji” teksa 73-vjeçarja Salke Hoxhallari dhe djali i saj 43 vjeçar, Olsi Hoxhallari u gjetën me shenja dhe të djegur në banesë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button