Dy makina përplasen ‘kokë më kokë’ në Pogradec, një prej shoferëve rezulton i dehur

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Pogradec-Korçë, afër fshatit Starovë.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, duke shkaktuar dëme të shumta materiale. Fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz.
Sipas burimeve njëri prej drejtuesve të mjetit ka qenë i dehur dhe është larguar në këmbë.
Policia shkoi në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa dyshohet shpejtësia e lartë dhe drejtimi i mjetit në gjendje të dehur.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button