Dy vëllezërit shqiptarë i marrin jetën ish-menaxherit të bankës, ai po tërhiqte paratë kur… detajet e forta

Një ish menaxher banke është vrarë në Lecce të Italisë.

69-vjeçari Giovanni Caramuscio, u vra teksa ishte në një ATM duke tërhequr para.

Sipas mediave italiane deri më tani janë dy vëllezër shqiptar të akuzuar për krimin e rëndë. Ata janë filmuar se teksa kryen vrasjen ndërsa ishin të maskuar me maskë antiCovid, por gjatë arratisjes kishin lënë shumë gjurmë.

69-vjeçari u vra në sy të gruas së tij dhe identiteti i shqiptarëve është bërë pas dëshmisë së saj para hetuesve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button