E papritur/ Tea bën ndryshimin drastik, nuk do ta njihni më

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar që pas ndarjes nga Bearti dhe ashtu si shumica e vajzave pas ndarjes, ajo vazhdimisht po ndryshon pamjen.

Pas flokëve të kuqe, Tea i preu ato dhe i ktheu në ngjyrë kafe ndërsa tani ish-konkurrentja ka bërë një tjetër ndryshim.

 

Tea i ka zgjatur flokët, por duke ruajtur të njëjtën ngjyrë.

Ky ndryshim e bën të mos njihet, por dhe i shkon shumë.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button