E reklamonte me emrin “Eva”, kapet 57-vjeçari që pr*stituonte 17-vjeçaren Amanda

E reklamonte në faqe online me emrin “Eva”. Ka qenë pikërisht faqja ku policia mundi të arrinte në gjurmët e 17-vjeçares, Amanda, e cila rezultonte e zhdukur prej 3 qershorit.

Mediat fqinje raportojnë se autori ka dalë sot para trupës gjykuese.

E mitura me origjinë nga Rumania në dëshminë e saj në polici ka rrëfyer të gjithë torturën e saj nga 57-vjeçari, i cili e mashtroi dhe më pas e shfrytëzoi për prostitucion.

Efektivët u shtirën sikur ishin klientë dhe lanë takim në hotel në Agia Paraskevi, aty gjetën të miturën dhe e shpëtuan.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button