E rëndë në Durrës/ 24-vjeçarja hidhet nga ballkoni dhe vdes pas sherrit me bashkëshortin, ky i fundit arrestohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme pasi një e re është vetëvrarë duke u hedhur nga ballkoni.
Gjithçka ndodhi pasi 24-vjeçarja kishte debatuar me të shoqin e saj 31-vjeçar.
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin A. Gj., 31 vjeç, banues në Durrës, pasi mbrëmjen e djeshme, në banesë, gjatë një konflikti për motive të dobëta me bashkëshorten e tij, shtetasen A. Gj., 24 vjeçe, banuese në Durrës, dyshohet se kjo e fundit është vetëhedhur nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button