E rëndë në Elbasan! Shpërthen bombola e gazit në një byrektore/Pasojat

Një bombol gazi ka shpërthyer paraditen e sotme në një byrektore në Elbasan. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz. Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe zjarrfikësja. Byrektorja është në një zonë pranë Drejtorisë së Policisë. Kujtojmë se rastet e shpërthimit të bombolave janë shtuar shumë së fundmi. Ndërkohë nuk ka ende ndonjë aksion nga institucionet përkatëse lidhur me këtë shqetësim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button