E rëndë në Tiranë! 47-vjeçari bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë mbrëmjes së djeshme në Tiranë. Një 47-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Fitnete Rexha’ të kryeqytetit. Viktima është identifikuar si I. Xh dhe mendohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button