Emily Ratajkowski cilësohet si një nga femrat më të bukura në botë

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski cilësohet si një nga femrat më të bukura në botë.

Përveç bukurisë, ajo është e njohur edhe për fotografitë provokuese që shpesh i publikon në Instagram.

Edhe gjatë ditës së sotme, Emily ka publikuar një fotografi, ku në fokus ka vënë linjat e saj bombastike trupore dhe bukurinë që e karakterizon.

Përveç sukseseve në modelim, Emily është duke pasur sukses edhe në modë me linjat e saja të “make-up”-it.

Image

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button