Finlandë-Belgjikë/Bukuroshja hyn në fushë dhe jep një mesazh

Një vajzë, e cila ka marrë vëmendjen e mediave, kaloi të gjithë barrierat për të reklamuar veshjen e saj.

“WTF Coin” shkruhej në kanotierën e saj, e cila mori menjëherë të gjithë vëmendjen e të pranishmëve në stadium. Duket se e reja i referohej kriptovalutave, monedhave digjitale që janë komentuar shumë gjatë viteve të fundit.

Ajo nuk mundi të qëndroi gjatë në fushë, pasi forcat e sigurisë arritën menjëherë tek vajza në fjalë për ta nxjerrë atë jashtë.

Kujtojmë se ndeshja e djeshme përfundoi me rezultatin 2-0 në favor të Belgjikës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button