Forma bombastike dhe trup perfekt, njihuni me modelen seksi që refuzoi Ronaldon

Asgjë nuk e lidh me sportin në punën e saj, por Viktoria Odincova ka qenë e përfolur me emra të mëdhenj të sportit si Kristiano Ronaldo, Nejmar apo Luis Hamilton. Modelja ruse është e njohur për fotot e saj nudo dhe trupin me forma seksi.

Por, përveç kësaj ajo mori famë të madhe për shkak se pretendoi se ka refuzuar sulmuesin e Juventusit, Kristiano Ronaldon. “Ronaldo më shkruajti por unë nuk i dhashë asnjë shans atij. Unë e di që ai shkruan edhe me femra të tjera, kështu që nuk ja ktheva fare mesazhin”, ka thënë bukuroshja ruse.

Në kontaktet e Viktorias janë edhe emra si Nejmar apo Hamilton.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button