FOTO/ Investimet në Pogradec, Balla: Këtë vit qyteti liqenor i pret turistët më i bukur se asnjëherë tjetër

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i shoqëruar nga Kryetari i Bashkisë së Pogradecit, Ilir Xhakolli inspektuan disa nga projektet e realizuara në Pogradec gjatë kohëve të fundit.

Balla deklaron se pas shumë kohësh parqeve të Pogradecit iu rikthyen trëndafilat dhe se plazhet e vjetra të pogradecarëve u pastruan.

Sipas Ballës këtë vit Pogradeci i pret turistët më i bukur se asnjëherë tjetër. “Parqeve të Pogradecit iu rikthyen trëndafilat, plazhet e vjetra të pogradecarëve u pastruan lungo-gjoli u rikonstruktua në një kohë shumë të shpejtë. Këtë vit Pogradeci iu pret më i bukur se asnjëherë tjetër.”,- shprehet Balla. /a.a/1 nga 4  

   

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button