FOTO/ POGRADEC, ZJARR NË NJË BANESË NË FSHATIN PISKUPAT

Një banesë në fshatin Piskupat të Pogradecit është përfshirë nga flakët. Paraprakisht, shkak i zjarrit dyshohet pakujdesia, ndërsa fatmirësisht, brenda ndërtesës nuk kishte persona në momentin e rënies së zjarrit.Mjetet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button