Gjendet i pajetë 70-vjeçari në Korçë

Një ngjarje e rëndë është zbuluar ditën e sotme në qytetin e Korçës. Vangjush Prodani, rreth 70 vjeç, është gjetur i pajetë në banesën e tij.

Nga informacionet paraprake, prej 3 muajsh, ai nuk ka patur kontakte me familjarët pasi jetonte i vetëm në banesë. Ndërkohë që nuk është parë as nga banorët e lagjes për këtë periudhë kohore.

Këto detaje kanë sjell dyshime se 70-vjeçari mund të ketë ndërruar jetë 3 muaj më parë, megjithatë pritet të kryhet ekspertiza për të bërë të qarta rrethanat e ngjarjes së rëndë dhe për të përcaktuar kohën që viktima ka qenë në banesë kur ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button