Grida Duma dhe Ervin Salianji mbrëmje romantike pranë një hoteli në Golem

Grida Duma dhe Ervin Salianji duket se po vijojnë më tej romancën e shumëpërfolur.

Pas një perjudhe shkëputje pas skandalit të publikuar në media, ish deputetët e Partisë Demokratike janë shfaqur sërish të shoqëruar me njëri-tjetrin.

Mbrëmjen e djeshme, ata kanë darkuar së bashku pranë një hoteli në zonën e Golemit në Durrës.

Një pushues, ka dërguar për gazetën “TemA” fotografi nga një nga momentet e mbrëmjes romantike të dy ish deputetëve te ambjentet e “Poçaris së Vjetër”.

Ashtu siç edhe është raportuar nga disa media, Duma dhe Salianji kanë një marrëdhënie të gjatë e cila ndikoi edhe në fundin e jetës bashkëshortore për ish ligjvënësen simpatike. (TemA)


Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close