Guximtar Rushani fiton çmimin “Këngëtari i baladave më të mira ndër vite”


Kengetari i mirenjohur Strugan Guximtar Rushani fiton cmimin “Këngëtari i baladave më të mira ndër vite”, ne festivalin e organizuar ne Kercove. Sic duket dhe nje tjeter cmim i merituar vjen per artistin Strugan. Lajmin e ka bere vete te ditur kengetari ne faqen e tij ne Facebook ku shkruan:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button