Infermierja nga Pogradeci ka bashkëpunuar me Tiren

Rasti i Tires tek Shefqet Ndroqi bëri bujë të madhe pak javë më parë por duket se Tirja nuk punonte e vetme.Pas zbulimeve të komunikimit që kanë pasur me Alldervishin jane shoqeruar sot infermieret Rukije Hoxha, Mira Bushi, Sheqerije Koci, Sidorela Cela.Sidorela Çela, e bija e Remzi dhe Fitore, 28-vjeçarja e lindur në Pogradec dhe banuese në Elbasan, me detyrë infermiere e spitalit universitar ‘Shefqet Ndroqi’ eshte nje nga te ndaluarat.Sidorela shihet e lyer, me penel në punë, me buze te fryra dhe e kuruar.Ajo ka biseda te gjata me Tiren ku shihet se i ndanin parate.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button