Intervistë me Richard Grenell:Rama “thumbon BE-në” dhe flet për shpalljen “non grata” të Sali Berishës

Ish-i dërguar special për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka zhvilluar sot një intervistë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama në median amerikane Newsmax.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button