“Ish-burri i manipulueses së Shqipërisë”, ja përgjigja e Andit pas komentit ‘pikant’ të Antonelës

Andi ka qenë i ftuar së fundmi në “Top Arena” ku Antonela i bëri disa pyetje mjaft pikante dhe interesante.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” e prezantoi Andin si “ish-burri i manipulueses”, referuar Teas.

Antonela: Ta prezantoj si ish-burri i manipulueses së Shqipërisë apo…

Manushi: E bukur, e bukur kjo

Antonela: Andi Shehi, ish-burri asaj, por burri i Melisës

Andi: Ish-burri kujt?

Antonela: I manipulueses. Ne me Manushin i themi manipulese Teas.

Andi: Ish-burrë me lojëra.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button