Jim Belushi hap lokal në Amerikë, i vendos emrin shqiptar (FOTO)

Aktori me origjinë shqiptare Jim Belushi i cili ka lindur dhe jeton  në Amerikë ka hapur lokalin e tij të ri.

Ai ka vendosur ta “pagëzojë” me një emër shqiptar duke e quajtur  “Ëngjëll Cafe”.

Kjo ka sjellë reagimin e shumë ndjekësve shqiptarë të cilët kanë nxituar të komentojnë me simbolin e flamurit tonë kombëtar në foton që aktori ka ndarë nga lokali i tij i ri.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close