Kajan feston dy vjetorin, Ajola ndan foton më të ëmbël familjare

Në tetor të vitit 2018 kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë. Ajola solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin e bukur Kajan.

Ditën e djeshme Kajan ka festuar 2-vjetorin dhe vetëm së fundmi, Ajola ka ndarë me ndjekësit foton më të ëmbël. Në foton në fjalë, ajo shihet krah Erionit dhe me vogëlushin e tyre në krahë.

“Dy udhëtime të plota rreth diellit”, ka shkruar Ajola. Udhëtimet në këtë rast simbolizojnë dy vitet e jetës së Kajanit, i cili ka marrë urime të shumta në ditën e tij të vecantë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button