Kapen 100 kilogramë marijuanë në Liqenin e Ohrit, u gjetën në mjetin lundrues afër bregut të Strugës

100 kilogramë marijuanë janë gjetur në liqenin e Ohrit brenda një mjeti lundrues afër Strugës.
Mjeti lundrues ishte afër bregut të liqenit dhe kishte shtatë çanta me marijuanë. Policia gjatë aksionit ka gjetur vetëm mjetin lundrues dhe drogën por jo autorët.
Droga është sekuestruar menjëherë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button