Kejvina Kthella përvëluese në setin e realizuar nga Fadil Berisha.

Kejvina Kthella përvëluese në setin e realizuar nga Fadil Berisha.
Prej disa kohësh Kejvina është zhvendosur në Los Angelos, Californi, ku dhe po mendon të zhvillojë karrierën si modele.
Bukuroshja bjonde është shfaqur shumë seksi në setin e fundit fotografik të realizuar nga Fadil Berisha, fotografit shqiptar me famë ndërkombëtare.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button