Kështu duket si vajzë e re/ Po do habiteni kur të mësoni sa vjec ka bërë sot deputetja më e bukur shqiptare

Kështu duket si vajzë e re/ Po do habiteni kur të mësoni sa vjec ka bërë sot deputetja më e bukur shqiptare
Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, sot gëzon ditëlindjen e radhës.


Sot, ajo ka mbushur 42 vite, dhe për këtë datë ka festuar së bashku me kolegët e saj.Balje, e cila jo rrallë herë është e zëshme për çështje të ndryshme, duket më në formë se kurrë. Edhe këtë herë ajo shkëlqen me bukurinë e saj!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button