Korçë përfshihet nga flakët furgoni

foto e ilustruese

Një furgon mallrash është përfshirë ditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec.

Bëhet me dije se furgoni me mall ka marrë flakë pranë fshatit Çiflig,  nuk dihen shkaqet

Fatmirsisht nuk ka dëme në njerëz, por vetëm dëme material.

Sakaq, zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button