“Kur ke tre katër pallate”/ Einxhel Shkira ngacmohet për ish-in në emision, moderatorja: Ai i imi i kishte në mendje ndërtimet…

Flor Gjini, Einxhel Shkira, Klodiana Shala dhe Lenc Jemini ishin të ftuarit e ditës së djeshme në ‘Ftesë në 5’ aty ku folën për temën ‘Si i kanë marrëdhëniet me flirtimet?’

Teksa po luanin lojën ‘e kam bërë se kam bërë’ ishte një pyetje e cila shkaktoi të qeshura dhe shumë batuta mes të ftuarve. Ata u pyeten se nëse kanë ngacmuar një person teksa kanë pasur në krah dike tjetër. Einxhel tha jo, e Klodiana dhe Flori e ngacmuan moderatoren duke i thënë se ka pasur një person në krah qe zoteronte 3 ose 4 pallate.

Pjesë nga biseda:

Unë më duket s’kam qënë me të dashurin në publik që ta bëj xheloz duke ngacmuar të tjerë’– tha Einxhel.

Ti vetëm shpi ti’– i shton Klodiana. ‘Dhe majë malit… po si të kesh 3-4 pallate’– i kthen Flor Gjini.

Ndërtues po, 3-4 pallate po…’- i drejtohet Bieta Einxhelit.

‘Ai ndërtuesi im i kishte në mendje ato pallatet, unë vazhdoj në shtëpi me qera, kur të ndërtojë të ma japi një shtëpi‘- shton Einxhel.

Nga bisedat e bëra në studio lihet të kuptohet se Einxhel mund të ketë qënë në lidhje me një person që merrej me biznes, mirëpo nuk dimë të themi se nëse fjalët e thëna ishin në formën e shakasë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button