– LAJMI I FUNDIT – Bllokimi i merkatos, Skënderbeu “thyen heshtjen”

– LAJMI I FUNDIT –

Bllokimi i merkatos, Skënderbeu “thyen heshtjen”

NJOFTIM PËR SHTYP:

KF Skënderbeu dëshiron të sqarojë opinionin publik në lidhje me bllokimin e merkatos.

Klubi pasi ka humbur gjyqin me lojtarin Arnaut Guedj, pjesë e ekipit bardhekuq për sezonin 2018/19 ka kryer pagesën e detyrimit karshi lojtarit dhe sot pritet të hapet sërish merkatoja.

Klubi po punon intesivisht për perforcimin e ekipit në merkaton e Janarit.

Me respekt,
KF Skënderbeu

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button