Leshnicë/ Makinat përplasen ‘kokë më kokë’, plagosen 4 persona

Një aksident ika ndodhur ditën e sotme në Leshnicë të Pogradecit, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona, të cilët raportohet të jenë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat që çuan në aksidentin e dy makinave.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button