“Me lekët e babit shkove për studime në Barcelonë?”, vajza e Niko Peleshit përgjigjet hapur

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia është një emër i njohur në mediat rozë. Duke qenë se është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto nga jeta private, ajo kthehet shpesh herë në lajm. Së fundmi, Aleksia i ka dhënë mundësi ndjekësve të bëjnë pyetjet që dëshirojnë në Instastory.
Mirëpo, vëmendjen më të madhe e kanë marrë pyetjet lidhur me shkollën. Ajo studion në Barcelonë në degën Digital Business, Design & Inovation dhe njëri nga ndjekësit e ka pyetur: “Ke fituar ndonjë burs apo me lekët e babit?”

Ndërsa Aleksia i përgjigjur hapur: “Kam fituar 50% bursë ekselence”.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close