Meta, Rama dhe Basha bashkë online kundër COVID, ambasadorja e SHBA: Udhëheqje e vërtetë

Ambasadorja e SHBA në vendin tonë, Yuri Kim ka vlerësuar mbledhjen e dytë të Këshillit të Sigurisë Kombëtare, duke theksuar se është mbresëlënëse të shohësh Metën, Ramën dhe Bashën të bashkëpunojnë.

Sipas saj kjo është udhëheqja e vërtetë për të mbrojtur popullin shqiptar dhe për të zbutur dëmet nga COVID-19.

STATUSI I YURI KIM

E kuptoj se mbledhja e sotme e Këshillit të Sigurisë Kombëtare ishte e gjatë, por produktive. Shumë mbresëlënëse për të parë Presidentin Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama, kryetarin e PD Lulzim Basha & Udhëheqës të tjerë që bashkëpunojnë për të mbrojtur popullin shqiptar dhe për të zbutur dëmet nga # COVID19. Udhëheqja e vërtetë. /e.s/

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close