Modelja Emina Cunmulaj publikon foton pa grim: Ja si duket thjeshtë pa make-up

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj po qëndron e vetëizoluar së bashku me familjen e saj, në këto kohë karantinimi.

Por ajo nuk ka qëndruar larg rrjeteve sociale dhe fansave të saj, me të cilët ndan momente të ndryshme.

Këtë herë ajo u është prezantuar ndjekësve “ujë e sapun”, duke publikuar një foto ku shfaqet tërësisht natyrale.

Modelja duket shumë e bukur, ndërkohë që njihet edhe për thjeshtësinë e saj, edhe pse është e famshme dhe e martuar me një miliarder.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close