Monika e bën të ditur, ja dy qytetet ku ajo mund të kandidojë për deputete

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zbuluar dy qytetet e mundshme se ku mund të kandidojë për deputete në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit të vitit 2021.

“Është shpejt për të folur për listën e deputeteve të LSI-së. Po bëjmë zgjedhjen e delegatëve për Konventën e partisë me datën 5 dhjetor. Monika Kryemadhi përballet me këdo që i del para. Nuk ka të bëjë me interesin tim personal, por ka të bëjë me parimet. Nuk e kam problem fare.

Akoma nuk e kam vendosur ku do të kandidoj për deputete, por kam dy ide Elbasan dhe Fier. Meqë me Kodin e ri e kanë vendosur kryetarin e partisë të kandidojë në katër qarqe do të shikojmë”, tha Kryemadhi për Fax News.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button