Ndërron jetë një tjetër person nga koronavirusi, 66 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë konfirmuar 66 persona të rinj të prekur me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri.

Ndërkohë, ka ndërruar jetë edhe një pacient 67 vjeç nga Shkodra, i konfirmuar pozitiv me Covid-19, i cili vuante nga insuficienca kardiake dhe disa sëmundje të tjera bashkëshoqëruese. Deri tani kanë humbur jetën 39 persona.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button