Në gusht martohej! Shpërthimi i bombolës së gazit në hotel në Velipojë, vdes 19-vjeçarja

Ka ndërruar jetë një nga vajzat që u dogj nga shpërthimi i bombulës në Velipojë bashkë me nënën dhe dy motrat e saj. Ajo nuk ka mundur që ti mbijetonte plagëve të marra nga shpërthimi i fuqishëm i bombolës së gazit.
Daniela Gjoka nderroi jete ne nje spital ne Itali teksa u dergua atje per mjekim te specializuar bashke me nenen dhe motren 15 vjeçe dhe vellain 12 vjeç.
Hoteli 3 katesh ne pronesi te kesaj familje u kap nga flaket pas shperthimit te zjarrit si shkak i rrjedhjes se gazit tek nje bombol gazi kampingu 3-5 kg. Ne muajin gusht te ketij viti 19 vjeçarja kishte dasmen por endrra e saj u nderpre ne mes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button