Nis vaksinimi edhe në Korçë, Manastirliu: Shpejt mbarojmë me bluzat e bardha.

 

Nis vaksinimi antiCovid edhe në Korçë, ku sipas ministres të shëndetsisë Ogerta Manastirliu së shpejti mbaron ky proçes me bluzat e bardha.

‘Sot nis vaksinimi edhe në Korçë dhe së shpejti përfundojmë vaksinimin e të gjithë bluzave të bardha.’ ka shkruar Manastrirliu

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button